Wysyłka i dostawa

Jesteśmy dumni z tego, że możemy zaoferować wysyłkę do ponad 200 krajów na świecie. Nic nie jest bardziej budujące niż dostarczanie naszym klientom produktów gdziekolwiek na świecie. Wciąż rozwijamy się wychodząc na potrzeby klientów spełniając oczekiwania klientów gdziekolwiek na świecie.

 

Jak wysyłane są przedmioty?

Przedmioty wysyłane są głównie z naszych magazynów w chinach  w zależności od wagi czy rozmiaru produktu przez wielu kurierów. Przesyłki wysyłane z naszych magazynów z USA są wysyłane za pomocą USPS.

 

Czy dostarczacie zamówienia na całym świecie?

Tak. Dostarczamy produkty do ponad 200 krajów na świecie. Jednakże są pewne miejsca, gdzie nie mamy możliwości dostarczyć produktów. Jeśli akurat to przytrafiło się Tobie, prosimy o kontakt.

 

Co z odprawami celnymi?

Nie jesteśmy odpowiedzialni za żadne opłaty celne, które mogą zostać nałożone przez urzędy celne na jakikolwiek przedmiot. Kupując produkty użytkownik wyraża zgodę że jeden lub więcej produktów może zostać oclony, gdy dotrze do kraju. Jednak w przypadku przedmiotów niedużej wartości, większość z nich nie podlega ocleniu.

 

Jak długo zajmuje dostarczenie produktu

Czas dostawy jest zależny od lokalizacji. O to przykłady szacunkowego czasu dostawy:

 

Lokalizacja *Przybliżony czas dostawy
USA 15-60 Dni roboczych
Kanda, Europa 15-60 Dni roboczych
Australia, Nowa Zelandia 20-60 Dni roboczych
Meksyk, Ameryka środkowa i południowa 20-60 Dni roboczych

*Nie zawiera 2-5 dni procesu przygotowania przesyłki.

 

Czy otrzymam numer śledzenia paczki?

Na stronie z zamówieniami pojawi się numer zamówienia po wybraniu konkretnego zamówienia. Jeśli jednak nie nie ma numeru przesyłki prosimy o kontakt.

 

Na statusie śledzenia paczki widnieje napis „Brak informacji na ten moment”.

Niektóry firmy potrzebują 2-5 dni, aby dane w systemie zostały zaktualizowane. Jeśli jednak powyżej 5 dni nadal widnieje taka informacja prosimy o kontakt.

 

Czy wszystkie przedmioty dotrą do mnie w jednej paczce?

Z powodów logistycznych niektóre produkty mogą zostać dostarczone w oddzielnych przesyłkach, nawet jeśli było jedno zamówienie.

 

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, prosimy o kontakt.